17.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 15.duben 2012

SK Husinec-Řež "B" - SK Záluží "B" 2:3 (1:2)

Třetí zápas na domácí půdě a proti týmu, kterému bylo co vracet.
Naši kluci i když se potýkali se širokou marodkou se vrhli odvážně do zápasu a snažili se hrát za deště a na mokrém terénu hru s přihrávkami a nebezpečnými střelami.
Škoda především prvé půle, kdy opět měli naši kluci více ze hry, více nebezpečných situací před brankou soupeře, avšak vytěžili z nich pouze jedinou branku.
Druhá půle byla zase pod kontrolou soupeře, který naše hráče přehrával. Přesto se naši borci do poslední chvíle snažili zápas aspoň zremizovat, což se bohužel nepodařilo. Přesto výkon týmu byl příslibem do dalších zápasů.
Branky: Pešek, Šedivý

16.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 8.duben 2012

SK Vyžlovka "B" - SK Husinec-Řež "B" 8:1 (6:1)

První utkání venku na hřišti soupeře v jarní části v dosti nezvyklý čas ve čtvrt na jedenáct dopoledne.
Naši kluci se snažili, měli velké množství šancí, ale stará známá bolest neproměňování a hrubé chyby v obraně vykonaly své a výsledek tak byl, zvláště po dobré druhé půli, poněkud krutý.
Branky: Prchal

15.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 1.duben 2012

SK Husinec-Řež "B" - SK Kostelec n. Č.Lesy "B" 0:3 (0:1)

Druhé utkání jarní části sezóny hráli naši hráči rezervního mužstva opět doma. Na domácím hřišti přivítali hráče rezervy SK Kostelec nad Černými lesy.
Naši hráči nabuzení úspěchem z minulého týdne bojovali o další body. I přes jejich snahu to však tentokráte nevyšlo. Příčinou bylo zahazování i těch největších šancí.
Branky:

14.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 25.březen 2012

SK Husinec-Řež "B" - FK Radošovice "B" 1:0 (1:0)

vodní mistrovské utkání jarní části sezóny hráli také hráči našeho rezervního mužstva. Na domácím hřišti přivítali hráče rezervy FK Radošovice.
Přestože došlo v týmu k několika změnám, nastoupili naši kluci s touhou oplatit podzimní porážku z Radošovic. A průběh zápasu tomu odpovídal. Naši hráči pozorně bránili a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Pouze větší klid v zakončení nevedl k vedoucí brance. Přesto se jí naši kluci dočkali na konci první půle, kdy po chybné rozehrávce soupeře naši hráči založili rychlý break a Štěpán Prchal se tentokrát z hranice velkého vápna nemýlil a otevřel skóre.
Do druhé půle šli naši borci s vědomím, že musí opět důkladně bránit a pokusit se vstřelit uklidňující druhou branku. Přes čtyři vyloženě tisíci procentní šance se to nepovedlo a hráči se strachovali o výsledek až do konce. Přes všechnu snahu soupeře, která s postupujícím časem byla více křečovitá, si první jarní body kluci vzít nenechali.
Teď jen zvládnout další zápas na domácím hřišti proti soupeři z Kostelce nad Černými lesy.

13.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 20.listopad 2011

SK Husinec-Řež "B" - Sokol Škvorec 0:6 (0:3)

Poslední podzimní kolo odehráli naši hráči "B" týmu na domácím hřišti proti týmu ze Škvorce. Bohužel proti důrazně a efektivně hrajícímu soupeři se neprosadili, přestože si naši kluci šance vytvořit dokázali. Stoupající formu je tak třeba přenést pro jarní část sezony a zapracovat na proměňování šancí.
Branky:

12.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 13.listopad 2011

AFK Nehvizdy "B" - SK Husinec-Řež "B" 1:0 (1:0)

Předposlední podzimní kolo zavedlo naše hráče "B" týmu na hřiště v Nehvizdech, kde se postavili domácímu "B" týmu. Stoupající křika výkonů týmu měla opět vzestupnou tendenci a pouze více štěstí v zakončení šancí vzalo zasloužený bodový zisk. Rozhodně za předvedenou hru se naši kluci stydět nemusí. Jestliže na jaře bude při našich borcích stát více štěstí je zda výrazná šance na většá bodový zisk.
Branky:

11.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 6.listopad 2011

SK Husinec-Řež "B" - Podlipan Přišimasy 0:3 (0:1)

V jedenáctém kole přivítali na domácím hřišti naši borci hráče Podlipanu Přišimasy. Po minulém týdnu a předvedeném výkonu byla naděje na bodový zisk, ale vývoj zápasu nakonec ukázal, že kolísavá úroveň hry našich hráčů přece jen určitou zákonitost má.
Přesto naši kluci se snažili a naordinovaná defenzivní taktika po celou první půli slavila úspěch, i když nutno přiznat s velkou dávkou štěstí. Nakonec však gól do naší sítě spadl a to tak, že když už ho tam nedostali hosté museli jsme jim pomoci sami. Nešťastná vlastní branka těsně před poločasem trochu nalomila psychiku hráčů, ale každý věřil, že v druhé půli se to přece jen zlomí.
Druhá půle byla z naší strany odehrána daleko aktivněji a výraně lépe. V útočné fázi bylo několik momentů, kdy akce volaly po lépe vyřešené finální přihrávce nebo přímo vstřelení branky. Bohužel se tak nestalo a hosté po velmi dobře zahraných standardních situacích vsíti dvě další, velice šťasné branky a stanovili tak konečné skóre.
Není však třeba věšet hlavu, příležitost na reparát je hned příští týden v Nehvizdech.
Branky:

10.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 30.říjen 2011

TJ Čechie Doubek - SK Husinec-Řež "B" 4:1 (2:0)

V desátém kole zavítali hráči našeho B-týmu na hřiště dalšího aspiranta na postup Čechie Doubek. Našim hráčům se sice výsledkově opět nevedlo, ale za předvedenou hru se stydět vůbec nemusí
S druhým týmem tabulky sehráli naši kluci velmi dobrý zápas a nebýt dvou chyb v obraně mohl být výsledek ještě lepší, zvláště po promarněných příležitostech.
Proti domácím vyrukovali naši hráči s taktikou pozorně bránit a vyrážet do protiútoků. Rozdíl mezi oběma týmy v podstatě nebyl znát. Hrál se fotbal nahoru dolů a divákům se musel líbit. Škoda přeškoda, že naši kluci nezakončili některý ze svých výpadů gólem. Určitě by si ho za aktivitu zasloužili. Místoto toho inkasovali dvě branky. První po chybě mezi obránci, kdy domácí útočník vystihl přihrávku a přes snahu našho brankáře otevřel skóre. Druhá branka přišla po překvapivé střele z hranice šestnáctky.
Do druhého poločasu vyrukovali naši hráči s ještě více aktivnější hrou než v půli první. Dostávali se častěji před domácího gólmana a po jednom závaru se naši podařilo vsítit kontatkní gól. V téhle fázi zápasu měli naši kluci opravdu více ze hry a málem se jim podařilo i vyrovnat, když po svěle zahraném rohu z hranice penalty nikým neobtěžovaný náš hráč zakončoval chytrou technickou střelou, která však minula branku jen o centimetry nad. A opět se potvrdila stará pravda nedáš - dostaneš. O pár chvil později kopali roh domácí a zahráli ho parádně, kdy nikým neobtěžovaný obránce uklidil hlavou míč do sítě a uklidnil tak svůj tým třetím gólem do naší sítě. Naši kluci se dál snažili, ale definitivu výsledku dali domácí těsně před koncem ušmudlaným gólem po nekontrolovaném odrazu ze změti nohou v pokutovém území. Přesto za předvedený výkon se stydět nemusí a pokud by dokázali stejné výkony zoopakovat i v dalších zápasech je na čem stavět do budoucna.
Branky: Johanis

9.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 23.říjen 2011

SK Husinec-Řež "B" - Viktoria Sibřina "B" 1:2 (0:0)

V devátém kole přivítali naši hráči B-týmu vedoucí tým tabulky hráče Sibřiny "B". A opět se potvrdilo, že naši borci hrají lepší zápasy doma než venku.
Proti vedoucímu týmu tabulky naši kluci vyrukovali s pozornou obranou a rychlými protiútoky. Rozdíl mezi oběma týmy v podstatě nebyl znát a naši hráči odehráli opravdu dobrý zápas. Chytře drželi útočné výpady soupeře na uzdě a snažili se udeřit z rychlých protiútoků. První poločas byl oťukáváná kdo udělá první chybu. Škoda, že se našim klukům nepodařilo skórovat, příležitosti na to byly.
Druhá půle pak začala nešťastným gólem v naší síti, ale kluci bojovali dál a povedlo se jim po přímém kopu vyrovnat. Ale nečistá hra soupeře si začala vybírat svou daň. A když hosté vsíli rozdílovou branku začali se uchylovat k faulúm našich hráčů a kouskování hry. Naši hráči se upnuli na závěrečný nápor, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Přesto za předvedený výkon se stydět nemusí a pokud by dokázali stejné výkony zoopakovat i na hřištích soupeře ...
Musíme doufat, že se stejný výkon povede zopakovat již příští kolo na hřiti dalšího aspiranta na postup Sokola Doubek.
Branky: Balcar

8.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 16.říjen 2011

Sokol Senohraby "A" - SK Husinec-Řež "B" 0:9 (0:1)

Další venkovní zápas a další vysoká prohra. Pravidlo lepších a horších zápasů začíná platit. Tentokráte však pouze katasrofální druhý poločas rozhodl o vysoké prohře.
Osmý zápas hráli naši borci v Senohrabech s místním týmem, který sestoupil ze III.třídy. Ale v prvním poločase se hrála vyrovnaná partie a mít více kvality v zakončení, kdoví jak by výsledek vypadal neboť naši hráči měli na kopačkách minimálně dva góly. Poločasový výsledek dával naději na velmi dobrý výsledek a i hra nebyla špatná, i když chyby se objevovaly.
Druhá půle však našim borcům vůbec nevyšla a po rychle inkasovaných dvou brankách po přestávce, nasázeli domácí do naší brány dalších šest gólů.
Naši kluci se snažili o alespoň čestný úspěch a málem se jim to i povedlo, ale ze tří šancí, které si vypracovali, ale neujala se ani jediná.
A tak nezbývá než se soustředit na přetěžký zápas s lídrem tabulky Sibřinou "B", která zavítá v dalším kole na naše hřiště.

7.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 9.říjen 2011

SK Husinec-Řež "B" - Sokol Babice 1:3 (1:1)

Třetí domácí zápas, druhá prohra, ale povzbudivá předvedená hra.
Začíná být pravidlem, že domácí zápasy sedí našim hráčům více, než zápasy na cizí půdě. Naši kluci nechali zapomenout na zápas v Pacově a doma bojovali o další body do tabulky. Jen díky neproměňováním šancí především na začátku druhé půle se připravili o lepší výsledek.
Dalším zápasem je příští neděli střetnutí na půdě Senohrab s jejich "A" týmem, sestoupivším ze třetí třídy.

6.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 2.říjen 2011

Sokol Pacov "B" - SK Husinec-Řež "B" 13:1 (5:1)

Již čtvrtý zápas venku a opět prohra vysokým skóre. Oč hrůzostrašněji výsledek vypadá o to více mrzí předvedená hra, která se ani nepřiblížila k domácím zápasům.
Nezbývá než na zápas zapomenout a opět zabrat v domácím utkání proti týmu Sokola Babice o nadcházejícím víkendu.

Přípravný zápas

středa 28.září 2011

SK Husinec-Řež "A" - SK Husinec-Řež "B" 13:2 (7:0)

Ve volném dni se opět utkaly obě naše jedenáctky v přípravném zápase. Výsledek jasně mluví za vše. B-tým ctí, že se snažil hrát fotbal i za rozhodnutého stavu.

5.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 25.září 2011

SK Husinec-Řež "B" - SK Světice 3:6 (2:3)

Druhý domácí zápas hrál náš B-tým proti týmu ze Světic. Po nepovedeném zápase v Záluží měli naši borci o motivaci postaránu. Odehrát dobrý zápas a vyhrát. To první se podařilo to druhé bohužel ne.
Sestava našeho týmu doznala výrazných změn oproti poslednímu zápasu neboť tým poskládán především z mladých hráčů.
Začátek zápasu vyšel našim klukům skvěle. Běžela první minuta a hned z prvního útoku se podařilo, díky nedorozumění soupeřových obránců, vstřelit úvodní branku. Výkon našeho mužstva oproti minulému zápasu v Záluží šel evidentně nahoru, přesto poměrně brzy hosté po rohovém kopu srovnali a následně i otočili skóre ve svůj prospěch. Přesto dokázali naši hráči zareagovat a brzy srovnat. Přesto ještě jednou hosté, opět po rohu opět strhli vedení na svou stranu a poločas vyhráli v poměru 3:2.
Po přestávce se naši kluci snažili vyrovnat a soupeř pojistit jednogólové vedení. Po dvaceti minutách se našim klukům povedlo vyrovnat z penalty za faul na Martina Charváta. Jenže srovnání stavu si hráči ani nestačili zažít a opět prohrávali opět o gól po dalším rohovém kopu. Standardní situace vůbec byly kamenem úrazu zápasu. Naši hráči z nich inkasovali pět branek a to je příliš. Šanci na vyrovnání měl na kopačce Martin Charvát, když vystihl rozhrávku mezi soupeřovými stopery a sám se řítil na gólmana hostí, kterého si zkušeně položil, ale míč nad padajícím brankářem se neuvěřitelně stočil ven na tyč. To byl asi rozhodující moment zápasu neboť z protiútoku vsítili hosté pátou branku. Kluci se však nevzdávali a měli ještě dvě šance, přičemž jedna střela skončila na břevnu, ale skóre se v prospěch domácího týmu nezměnilo. Zato hosté dokázali vstřelit ještě jeden gól a opět po standardní situaci. A tak nezbývá než domácí ztrátu nahnat na venkovním zápase, nejlépe již přísští týden v Pacově.
Branky: Pešek, Šilhánek, Šedivý(pen.)

4.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 18.září 2011

SK Záluží "B" - SK Husinec-Řež "B" 8:0 (4:0)

Třetí venkovní zápas hrál náš B-tým na hřišti v Záluží, kde se našim barvám tradičně nedaří. Ikdyž výsledky z prvních tří kol Záluží dávaly jistou naději na úspěch, bylo hned od začátku jasné, že tento zápas bude úplně jiný.
Sestava našeho týmu nedoznala výraznějších změn oproti domácímu vítěznému zápasu proti Vyžlovce. Jedinou změnou byla pouze nucená z důvodu nemoci v útoku, kdy místo Radka Štarala hrál Martin Charvát. Bohužel první akce domácích skončila gólem v naší síti hned ve druhé minutě utkání. Výkon našeho mužstva byl oproti minulému zápasu plný nezpracovanýcha nepřesných přihrávek doplněný fatálními chybami v obraně, po kterých do poločasu inkasovali naši borci další tři góly.
Druhá půle přinesla přece jen zlepšení a i ohrožení soupeřovy brány, ale i tak naši kluci opět ikasovali další čtyř gólový příděl. Přičemž domácí zahodili i penaltu.
Nezbývá než na zápas zapomenout a opět zabrat v domácím utkání proti týmu Světice.

3.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 11.září 2011

SK Husinec-Řež "B" - SK Vyžlovka "B" 2:1 (1:0)

Třetí zápas nové sezóny hrála naše rezerva poprvé na domácím hřisti a jak říká staré přísloví "Do třetice všeho dobrého". Naše rezervní mužstvo hodilo dvě nepovedená úvodní kola za hlavu a porazilo tým z Vyžlovky.
Začátek zápasu začal uctěním památky obětí letecké tragédie v Jaroslavli, mezi nimiž byli i tři čeští reprezentanti Karel Rachůnek, Josef Vašíček a Jan Marek a také bývalý slovenský kapitán Pavol Demitra. Sestava nedoznala výraznějších změn. Opět základem byli mladí hráči doplnění o čtyři zkušené hráče. Od začátku bylo vidět, že naši kluci chtějí odčinit dva nepovedené zápasy z úvodu soutěže a dokázat, že fotbal hrát umí.
Soupeři přijeli s celkem jasným úmyslem sebrat všechny tři body a hodně si před zápasem na naše kluky věřili. Vývoj zápasu však byl úplně jiný. Od úvodního hvizdu se naši borci snažili o jednoduchý kombinační fotbal založený na týmové spolupráci. Soupeř vsadli na individuální akce a vyspělost, ale naši kluci ho předčili v týmovém pojetí. Odměna tak přišla v cca 15 minutě zápasu, kdy brejkový výpad do obrany hostí zakočil chytrým lobem přes vyběhnutého brankáře David Balcar. První vstřelený gól a vedení dalo našim klukům novou motivaci a útok za útokem se valil na soupeřovu branku. Ani ne deset minut po vedoucím gólu to mohlo být už o dvě branky, ale ve ve vyložené šanci Radel Štaral z malého vápna branku přestřelil. Přesto naši kluci dál praktikovali fotbal plný, přihrácek, narážeček a pasů za branu. A ikdyž se jim nepovedlo vedení do poločasu navýšit, přičemž šance na to byly jako na dva zápasy, kluci nepolevovali ve svém snažení.
Ve druhé půli se začal více osmělovat i soupeř, ale naše brejkové výpady do otevřené obrany je držely na uzdě a když pak po cca hodině hry pojistil vedení opět David Balcar svým druhým gólem, začali všichni věřit, že se konečně povede plně bodovat. Přesto hosté zápas zdramatizovali, když čtvrt hodiny před koncem snížili po trestném kopu. Ale naši hráči neustále ohrožovali branku soupeře a třetí gól do jejich sítě visel ve vzduchu, přesto nepadl ať už ho měl na kopačce Pavel Hodura nebo Lukáš Šedivý. A tak těsně před koncem málem soupeř vyrovnal opět po trestném kopu. Naštěstí pro domácí tým dorážka minula branku a po závěrečném hvizdu mohla propuknout radost z vybojovaného vítěztví.

2.kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 4.září 2011

Sokol Kostelec n.Č.lesy "B" - SK Husinec-Řež "B" 9:0 (3:0)

I druhý zápas nové sezóny hráli hráči našeho rezervního mužstva na soupeřově hřisti. Tentokráte na nejvzdálenějším konci okresu v Kostelci nad Černými lesy.
Naše rezerva nastoupila opět s mladým kádrem, který doplnili starší hráči. Na hřišti s umělou tvávou třetí generace však za tropického počasí dokázali držet se soupeřem krok jen do poločasu. Ve druhé půli se projevila lepší fyzická připravenost a sehranost soupeře a skóre se zastavilo těsně pod dvouciferným číslem. Přesto naši hráči i za nepříznivého vývoje se snažili něco vymyslet směrem dopředu a předvedli i několik pohledných a povedených akcí, které však nedokázali zakončit.
Je potřeba se nyní soustředit na první domácí zápas, který se odehraje za týden.

vodní kolo sezóny 2011/2012 - Mistrovský zápas

neděle 28.srpen 2011

FK Radošovice "B" - SK Husinec-Řež "B" 10:0 (4:0)

vodní mistrovské utkání nové sezóny hráli také hráči našeho rezervního mužstva. Soupeřem jim byli hráči FK Radošovice.
Naše rezerva nastupovala se značně omlazeným týmem. Na hřišti soupeře se jim však nedařilo a po hrubých chybách naši borci inkasovali deseti gólový příděl. Přesto naši hráči předvedli i několik pohledných a povedených akcí, které však nedokázali zakončit a vrcholem byla zahozená penalta.
Je potřeba zápas hodit za hlasvu a soustředit se na další mač.

sobota 20.srpen 2011

SK Husinec-Řež "A" - SK Husinec-Řež "B" 11:2 (7:0)

Týden po turnajovém klání v Klíčanech se utkaly obě naše jedenáctky v přípravném zápase. Oba týmy se snažily praktikovat kombinační fotbal a popravdě A-tým měl navrch. B-tým ctí, že i za rozhodnutého stavu se neustále snažili hrát svou hru založenou na kombinacích po zemi na jeden dotek a brejkových akcích. A-tým předvedl kompaktní výkon, lepší kombinační sehranost a také fyzickou připravenost oproti B-týmu. B-tým plný mladých hráčů a doplněn o čtyři zkušené hráče, předváděl prvních dvacet minut vyrovnanou hru, ale s postupem času se projevila nezkušenost. Ve druhé půli A-tým evidentně ubral plyn a B-tým se dostavál čím dál častěji do hry a před branku A-týmu a dokázal i skórovat.
Branky: Válek (pen.), Charvát M.