Přípravka: Středa od 17.00

Stará Garda sezóna 2013/2014 - Přátelský zápas

sobota 14.září 2013

SK Husinec-Řež - Neratovice 4:4 (1:3)

Další přátelský zápas našich gardistů na domácím hřišti, tentokráte proti gardistům z Neratovic.
Utkání hrané za krásného podzimního počasí nepostrádalo nasazení v osobních soubojích, ale i krásné kombinace od obou mužstev. Narozdíl od předchozího zápasu padlo osm branek, byť některé z diskutabilních situací. Přesto bylo se na co dívat a gardisté opět předvedli, že i s postupujícím věkem neztratili nic ze svého umění.
Branky: Křikava, Houška, Válek, Vaněk

Přátelský zápas - Stará Garda

středa 11.září 2013

SK Husinec-Řež - Libuš Praha 1:0 (0:0)

Druhý přátelský zápas našich gardistů na domácím hřišti, tentokráte proti gardistům z pražské Libuše.
Utkání nepostrádalo nasazení v osobních soubojích, ale i krásné kombinace od obou mužstev. Zápas plný neproměněných šancí, hlavně našich hráčů nakonec skončil nejtěsnějším vítěztvím, kdy se jedinou střelou dokázal trefit Radim Houška.
Branky: Houška

středa 4.září 2013

SK Husinec-Řež - ČAFC Praha 3:5 (0:3)

První zápas v nové sezoně našich gardistů na domácím hřišti proti tradičnímu soupeři, a to gardistům ČAFC Praha, tentokráte na na našem hřišti.
Každý zápas s Čafkou začíná v pokliu, ale pak se během zápasu stane vyhecovaný a plný emocí. A nejinak tomu bylo i teď.
Naši borci se záskokem v bráně začali velmi aktivně a dobře kombinovali. Dostávali se před branku soupeře v dobrých příležitostech, ale efektivita zakončení byla stejná jako u národního mužstva. A tak soupeř udeřil z protiútoků a předvedl efektivitu v zakončení. Po přestávce se naši gardisté nadechli k mohutnému náporu a dokázali snížit, ale hosté si hlídali náskok a i přes velké šance našich hráčů se rozdíl skóre neměnil. Přesto se před koncem zápasu povedlo zkorigovat výsledek na konečný stav.
Branky: 2 - Houška, Šilhánek

pondělí 10.říjen 2011

.ČAFC Praha - SK Husinec-Řež 6:4 (4:2)

V dalším přátelský zápas přivedl naše gardisty proti již tradičnímu soupeři a to gardistům ČAFC Praha na jejich hřisti. Každý zápas s týmem ČAFC je vyhecovaný a plný emocí a nejinak tomu bylo i v tomto zápase.
Naši borci v improvizované sestavě se neohroženě pustili do domácích a po pár minutách hry i otevřeli skóre zápasu. Utkání nepostrádalo nasazení v osobních soubojích, ale i krásné kombinace od obou mužstev. Domácí hráči pak využili chyb v naší nesehrané obraně a do poločasu stav zápasu otočili. Po přestávce se naši gardisté nadechli k mohutnému náporu a dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale domácím se opět povedlo odskočit na dvou gólový a po chybě v rozhrávce až na třígólový rozdíl. I tak naši hráči dali do zbývajícího času vše a opět zkorigovali výsledek a měli šance na další branky, ale již úspěšní nebyli a tak výsledek zápasu hovoří pro domácí tým.
I přes poněkud vyhrocenější atmosféru na hřišti po konečném hvizdu zavládla přátelská atmosféra a v konečném důsledku tak ani nešlo o výsledek jako zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu a nakonec posedět u pivíčka a příjemně podebatovat. A tak to má být.
Branky: 2 - Dvořáček, Heřman, Olzsowy

terý 4.října 2011

SK Husinec-Řež - Sokol Veltěž 1:2 (0:1)

V dalším přátelském zápase přivítali naši gardisté hráče Staré Gardy Sokola Veltěž.
Zápas se hrál v přátelském duchu a po první půli se radovali hosté, kteří dokázali využít ojedinělou šanci ke skórování. Přesto se ve druhé půli naši gardisté nadechli k mohutnému náporu a dokázali skóre srovnat, přesto však dokázali naši hosté vstřelit rozdílový gól a ani závěrečná snaha vyrovnání nepřinesla.
Atmosféra na hřišti však byla pohodová a přátelská. V konečném důsledku tak ani nešlo o výsledek jako zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu a nakonec posedět u pivíčka a příjemně podebatovat. A tak to má být.
Branky: Dvořáček

terý 27.září 2011

SK Husinec-Řež - Sokol Dolany 1:3 (0:1)

Druhý přátelský zápas sehráli naši gardisté přivítali hráče Staré Gardy Sokola Dolany.
Zápas se hrál v přátelském duchu a po první půli se radovali Dolanští, kteří dokázali své šance využít oproti našim borcům. Přesto se ve druhé půli naši gardisté nadechli k mohutnému náporu a dokázali skóre srovnat, přesto však před koncem nedokázali zabránit dvěma gólům v síti.

Přátelský zápas: Stará Grada

terý 20.září 2011

SK Husinec-Řež - Sokol Vodochody 3:3 (0:3)

Novou sezónu začali i naši gardisté. Ve svém úvodním přátelském zápase přivítali hráče Staré Gardy Sokola Vodochody.
Zápas se hrál v přátelském duchu a po první půli se radovali Vodochodští, kteří dokázali své šance využít oproti našim borcům. Přesto se ve druhé půli naši gardisté nadechli k mohutnému finiši a během poslední čtvrt hodiny dokázali vstřelit tři branky a srovnat tak skóre na spravedlivou remízu.

pondělí 16.květen 2011

SK Husinec-Řež - Sokol Klíčany 1:3 (0:2)

Branky: Srba V.

středa 11.květen 2011

SK Husinec-Řež - ČAFC Praha 1:1 (0:0)

Branky: Fiala

sobota 7.květen 2011

Sokol Větrušice - SK Husinec-Řež 1:3 (0:2)

Branky: Olszowy, Válek, Vlach

středa 20.duben 2011

FK Klánovice - SK Husinec-Řež 5:2 (1:1)

Branky: 2 - Srba V.

uterý 5.říjen 2010

SK Husinec-Řež - Sokol Klíčany 3:2 (1:1)

SK Husinec-Řež - ÚJV Řež 4:2 (2:2)

Pondělí, nyní ve znamení bouřky a průtrže mračen. I takovéto počasí může vládnout při fotbalovém utkání. Přesto to Gardisty neodradilo od sehrání dalšího přáteláku, tentokráte se zaměstnanci Ústavu jaderného výzkumu.
Původní čas výkopu byl posunut s ohledem na doznívající průtrž, ale i tak se celý zápas odehrál za stálého a vytrvalého deště. Terén byl velmi mokrý a kluzký a to moc technickému fotbalu nepřálo. Přesto se o něj hráči obou mužstev snažili a byly k vidění pekné kombinační akce, ale i střely z dálky.
V konečném důsledku tak spíše šlo o to zbytečně se nezranit a příliš nepromoknout a neprochladnout, aby vše nakonec neskončilo silným nachlazením a rýmou.
Podrobnější reportáž ze zápasu znovu nebude k dispozici neboť autor těchto řádků si myslí, že vše podstatné již bylo napsáno.

pondělí 17.květen 2010

Sokol Vodochody - SK Husinec-Řež 3:3 (1:1)

Další pondělí bylo ve znamení zápasu Staré Gardy, tentokráte naši gardisté zavítali na hřiště Sokola Vodochody.
Po podmračeném víkendu byla i v pondělí obloha zatažená. Naštěstí nebyla citelná zima, která fotbalu moc nepřeje
Opět pod zkušeným vedením Karla Černého nastoupili naši gardisté na hřiště. V základním rozestavení 4-4-2 se snažili o poměrně rychlý a kombinační fotbal, kterému ale stála v cestě poměrně vysoká tráva. Přesto se naši borci hned od začátku snažili tlačit před bránu Sokola Vodochody a vypracovali si několik šancí. Za svou aktivitu byli naši gardisté odměněni vedoucím gólem, ale ještě do poločasu soupeř dokázal vyrovnat. Druhá půle se vyznačovala už skutečně ofenzivním pojetím hry z obou stran, kdy naši hráči přešli na rozestavení 4-2-4. Útok jednoho mužstva střídal výpad druhého týmu. Nakonec zápas skončil remízou a to přesto, že si naši hráči vypracovali několik skutečně stoprocentních šancí ke skórování.
Atmosféra na hřišti však byla pohodová a přátelská i když místy kapku emotivnější. V konečném důsledku tak ani nešlo o výsledek jako zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu a nakonec posedět u pivíčka a příjemně podebatovat. A tak to má být.

pondělí 10.květen 2010

SK Husinec-Řež - FSC Libuš 3:3 (1:0)

Znovu v pondělí se, tentokrát od 18.30, naši gardisté utkali v dalším přátelském utkání na našem hřišti týmem gardů z Prahy-Libuši.
Po krásném slunečném víkendu se obloha zatáhla a hrozila vydatným deštěm, kterému jen o fous všichni zúčastnění unikli, když se těsně po skončení zápasu spustil.
Naši gardisté, pod vedením Karla Černého, hráli pohledný fotbal, který byl balzámem na bolavou dušičku řežského fanouška. Přestože byli naši hráči aktivnější a vypracovali si několik šancí, zápas skončil spravedlivou remízou neboť ve druhém poločase gardisté z Libuše dokázali eliminovat kombinaci našich záložníků a dokázali si vytvořit jasné gólovky, které ale nedokázali využít. Atmosféra na hřišti však byla pohodová a přátelská i když místy kapku emotivnější. V konečném důsledku tak ani nešlo o výsledek jako zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu a nakonec posedět u pivíčka a příjemně podebatovat. A tak to má být.
Podrobnější reportáž ze zápasu opět nebude k dispozici neboť autor těchto řádků si myslí, že vše podstatné již bylo napsáno.

pondělí 3.květen 2010

SK Husinec-Řež - Sokol Klíčany 11:2 (6:1)

Opět v pondělí se od 18.00 naši gardisté opět utkali v přátelském utkání na našem hřišti s gardisty ze Sokola Klíčany místo původně avizovaných gardistů ČAFC Praha.
Tentokrát je výsledek výrazně ve prospěch našich hráčů, kdy jim vycházelo na co sáhli, přesto atmosféra na hřišti byla pohodová a přátelská, fobálek tak akorát na žízeň a akce, kličky narážečky a průniky před bránu neopakovatelné. V konečném účtování ani tak nešlo o výsledek jako zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu za poměrně přijatelného počasí. A tak to má být.

pondělí 26.duben 2010

SK Husinec-Řež - Sokol Klíčany 1:2 (0:1)

V pondělí od 18.00 se naši gardisté utkali v dalším přátelském utkání na našem hřišti s gardisty ze Sokola Klíčany. Výsledek je sice ve prospěch hostů, ale atmosféra na hřišti byla pohodová a přátelská, fobálek tak akorát na žízeň a akce, kličky, narážečky a průniky před bránu jedinečné. Nakonec nešlo ani tak o výsledek, ale zahrát si fotbálek, proběhnout se na čerstvém vzduchu a za pěkného počasí, a nakonec po zápase přijemně posedět a pokecat si. A tak to má být.
Podrobnější reportáž ze zápasu nebude k dispozici neboť autor těchto řádků si myslí, že vše podstatné bylo řečeno.

tvrtek 15.duben 2010

SK Husinec-Řež - Sokol Vodochody 4:2 (2:2)

Ve čtvrtek v podvečer se naši gardisté sešli na našem hřišti k přátelskému měření sil s gardisty Sokola Vodochody. A měli co vracet neboť poslední měření sil vyznělo pro hostující tým, když naše gardisty porazil na podzim 3:1.
Hrál pohledný fotbal s pěknými útočnými akcemi na obou stranách. Nás může těšit, že naše barvy v tomto souboji uspěly a gardisté porazili tým Sokola Vodochody. Vrátili jim tak porážku z podzimu.

Zimní turnaj Starých Gard - ČAFC Praha

pondělí 15.březen 2010

Malostranský SK - SK Husinec-Řež 4:1 (1:1)

Posledním zápasem Zimního turnaje Starých Gard, pořádaný klubem ČAFC Praha, byl odložený zápas prvního kola. Zápas se odehral v pondělí 15.března 2010 od 19.00 na hřišti s umělou trávou v areálu ČAFC Praha. Naši gardisté začali velmi aktivně a otevřeli skóre zápasu. Přesto se soupeři podařilo do přestávky vyrovnat a po změně stran dalšími třemi góly úplně obrátit vývoj zápasu. Naše hráče v druhé půli zápasu zradila koncovka. Stará bolest s proměňováním šancí tak zhatila šnaci na dobrý výsledek.

pondělí 22.únor 2010

.Újezd nad lesy - SK Husinec-Řež 3:0 (0:0)

Další, v pořadí již čtvrtý, zápas Zimního turnaje Starých Gard, sehráli naši gardisté na hřišti klubu ČAFC Praha v pondělí 22. února od 19 hodin tentokráte s týmem Újezdu nad lesy. Bohužel i čtvrté vystoupení v rámci turnaje nedopadlo dobře, především absencí střelby ze střední a větší vzdálenosti. Šance na skórování si naši hráči vypracovali, ale nedokázali je zakončit. Je to škoda neboť soupeř nebyl výrazně lepší, ale dokázal využít tři z celkových sedmi šancí ke skórování. Nezbývá tedy doufat, že v posledním zápase se konečně podaří bodový zisk.

středa 10.únor 2010

SK Husinec-Řež - ČAFC Praha 0:4 (0:3)

Třetí zápas Zimního turnaje Starých Gard pořádaný klubem ČAFC Praha odehráli naši gardisté ve středu 10.února od 19.00. Zápas, s pořádajícím týmem, však nezastihl naše borce v optimálním rozpoložení a soupeř byl po celou dobu zápasu výrazně lepší. Svou přavahu dokázal vyjádřit i střelecky a tak si naši gardisté připsali další prohru v turnaji.

pondělí 1.únor 2010

Nejistá sezona - SK Husinec-Řež 6:5 (2:3)

Druhý zápas Zimního turnaje Starých Gard se hrál za mírně příznivějších podmínek než zápas první a naši gardisté měli po celou dobu nad soupeřem navrh, přesto slibně rozehrané utkání nedotáhli do vítězného konce, když soupeř brankou v poslední vteřině zápasu strhl vítěztví na svou stranu.

středa 27.leden 2010

SK Husinec-Řež - AFK Podolí 3:10 (3:4)

Jelikož se první plánovaný zápas Zimního turnaje Starých Gard ČAFC Praha odložil kvůli přívalům sněhu a nový termín nebyl zatím stanoven, tak prvním zápasem se stal, pro naše gardisty, zápas s mužstvem Podolí. Zápas bohatý na branky, se však našim gardistům nepovedl a po poměrně vyrovnané první půli přišla pohroma v podobě brankového přídělu, který se zastavil až na dvojciferné desítce.

Přátelské utkání Starých Gard

sobota 14.listopad 2009

Sokol Vodochody - SK Husinec-Řež 3:1 (0:0)

Reportáž se aktuálně zpracovává.

pondělí 26.říjen 2009

.ČAFC Praha - SK Husinec-Řež 5:4 (2:2)

Hráči Staré Gardy si po měsíci domluvili odvetu s gardisty ČAFC Praha. Opět se hrálo pod umělým osvětlením na umělé trávě v areálu ČAFC a tentokrát začátek zápasu byl posunut na sedmou hodinu večer.
Oproti minulému zápasu byli naši gardisté zodpovědnější v proměňování svých šancí, i když i tak bylo množství situací nevyužitých. Po úvodní brance, kterou vsítili hráči ČAFC se prosadil Pepík Mašek, aby obrat skóre dokonal Standa Strnad po pěkné kombinaci v soupeřově vápně. Přesto nebylo gardistům souzeno vyhrát poločas, když těsně před koncem opět inkasovali po velmi sporné situaci, kdy naši hráči reklamovali ofsajd. Do druhého poločasu vstoupili lépe naši gardisté, když z penalty opět strhl vedení na naši stranu Pepík Mašek. Ale gardisté ČAFC se nevzdali a otočili skóre třemi trefami v rozmezí dvaceti minut po využití chyb v naší rozehrávce a standardních situacích. Našim gardistům se podařilo už jen snížit na rozdíl jediné branky pět minut před koncem třetím gólem Pepíka Maška. Na vyrovnání však našim hráčům už nezbyl čas a tak druhé měření sil dopadlo opět lépe pro hráče ČAFC, ale naši gardisté podali velmi dobrý výkon a byli více než vyrovnaným soupeřem.
Branky: Mašek - 3, Strnad S.

pondělí 21.září 2009

.ČAFC Praha - SK Husinec-Řež 6:2 (3:1)

Gardisté v pondělí večer sehráli přátelský zápas s týmem ČAFC Praha. Hrálo se od půl sedmé večer pod umělým osvětlením na umělé trávě v areálu ČAFC Praha.
Zápas plný našich neproměněných šancí zaslouženě vyhráli hráči ČAFC, kteří své šance proměnili.
Branky:

? září 2009 ?

Sokol Lipence - SK Husinec-Řež

V původně plánovaném termínu, sobotu 15.8.2009, se měl konat přátelský zápas Starých Gard Sokola Lipence a SK Husinec-Řež. Jelikož však v tento termín se hraje již tradiční utkání se Sokolem Klíčany, byl zápas přesunut.
Termín zápasu bude včas upřesněn.
I když se bude jednat jen o přátelský zápas tak v sázce je čest klubu a také sud piva o který se hraje!

Turnaj AHOLD

sobota 5.září 2009

II.ročník Memoriálu Miroslava Rambouska

V sobotu 5.září se koná již II. ročník fotbalového turnaje firmy AHOLD - Memoriál Miroslava Rambouska v Klíčanech.
Po oslavách založení klubu v Klíčanech, před třemi týdny, tak naši borci opět budou hájit barvy klubu na známém hřišti.
Přijďte tedy podpořit naše gardisty a držet jim palce na celodenním turnaji s bohatým programem nejen sportovním, ale i kulturním a společenským.

sobota 15.srpen 2009

Sokol Klíčany - SK Husinec-Řež 4:4

V sobotu 15.8.2009 od 13.00 se odehrálo, v rámci oslav založení fotbalového klubu v Klíčanech, přátelské utkání Starých Gard Sokola Klíčany a SK Husinec-Řež, které bylo zároveň jako předzápas turnaje Memoriálu ing. Jaroslava Bačiny.
Zápas nabídl plno nasazení, bojovnosti, ale především fotbalové krásy v podání hráčů "dříve" narozených, kteří dokazovali, že z fotbalového umění nic neztratili ani s postupujícím věkem.

Turnaj Starých Gard

sobota 25.červenec 2009

Turnaj Starých Gard - Horní Počaply

V sobotu 25.července 2009 se konal turnaj Starých Gard v Horních Počaplech za účasti čtyř mužstev: TJ Sokol Horní Počaply, Výběr Roudnicka, SK Husinec-Řež a FK Bystřice pod Hostýnem.
Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x25 minut. V případě rovnosti bodů rozhodoval vzájemný zápas a pokud byl nerozhodný pak větší počet vstřelených branek.
K vidění byly zápasy plné nasazení, bojovnosti, ale i fotbalové krásy. Naše mužstvo do poslední minuty bojovalo o prvenství v turnaji, ale nakonec obsadilo krásné třetí místo.
První zápas hráli gardisté z Horních Počaplů proti našim gardistům. Zápas to byl velmi napínavý a zajímavý co se vývoje skóre týče. Neuběhlo ani pět minut a už jsme vedli 1:0. Jenže z protiútoku hostitelský tým vyrovnal a za další čtyři minuty vedl 2:1. A tak skončil i poločas. Do druhé půlky však gardisté zlepšili kombinaci i přihrávku a hned byl vidět efekt. Po asi sedmi minutách sme srovnali na 2:2. A zadlších pět minut jsme vedli 3:2. Jenže stačila malá ztráta koncentrace a bylo srovnáno na 3:3. A za dalších pár minut se opět prohrávalo o gól, 3:4. Ale těsně před koncem se přece jen podařilo zachránit remizu 4:4. Zápas s vývojem skóre jak na houpačce, plné krásných akcí musel bavit diváky.
V druhém zápase turnaje nastoupily proti sobě týmy FK Bystřice pod Hostýnem a Výběr Roudnicka. Moravský tým potvrdil své kvality a porazili Roudnický tým 2:0.
Pak se vítězný tým z postavil proti hostitelskému mužstvu a zápas po velmi dobrém fotbalu skončil spravedlivou remízou 2:2.
Poté se na hřiště dostali opět naši gardisti a jednoznačně přehráli Výběr Roudnicka 7:3.
V předposledním zápase celého turnaje se proti sobě postavili gardisté pořádajícího klubu a Výběr Roudnicka. Výsledek zápasu 4:0 mluví za vše.
Vrcholem celého turnaje tak měl být souboj o celkové prvenství mezi námi a gardisty z Bystřice pod Hostýnem. Zápas byl dlouho vyrovnaný a rozhodly ho dvě situace. První byla dosti sporně zapískaná penalta proti nám a druhá situace pak využitý brejk do naší rozhozené obrany. Zápas jsme prohráli 2:0 a skončili na celkovém třetím místě. První skončili gardisté z Bystřice pod Hostýnem. Druhé místo obsadili gardisté pořádajícího klubu a na čtvrtém místě pak Výběr Roudnicka.